Osiedle

II Etap Inwestycji już wkrótce w sprzedaży!

 

Komunikacja

Komunikację i swoisty „kręgosłup” kompozycyjny osiedla stanowi biegnąca łukiem od zjazdu z jezdni gminnej wewnętrzna droga z kostki brukowej. Lekko wznosząc się, dochodzi do skarpy i tu poprzez niewielki placyk rozchodzi się w prawo i lewo w formę trawersu obsługując dojazd do domów na skarpie.

Całość osiedla jest ogrodzona i monitorowana.

Typy domów

Zestawione jest z trzech typów domów – A,B i C, o powierzchniach od 200 do 240 m2. Typy A oraz B znajdują się na terenie płaskim lub o niewielkim spadku i nie są podpiwniczone, ostatni typ C zlokalizowany jest wyłącznie na wzniesieniu zamykającym teren osiedla od południa – częściowo wykorzystuje konfigurację terenu dla ukrycia dodatkowego poziomu przyziemia.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach, po 6 domów w każdym.

Charakter zabudowy

Stosownie do zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego domy szanują regionalny charakteru zabudowy – są parterowe z użytkowym poddaszem, kryte dachami wielospadowymi, wzbogacone werandami i podcieniami. Każdy z domów zwraca się strefą dzienną w kierunku południowym lub zachodnim i tym samym, poprzez słoneczne werandy, korzysta z optymalnego doświetlenia i dogrzewania. To właśnie prawidłowe strefowanie oraz świadomie użyte, zalecane przez miejscowy plan elementy regionalne, wzbogacają tak formę jak i energooszczędny aspekt osiedla.

Okolice

Osiedle znajduje się w podkrakowskich Przebieczanach, w okolicy o luźnej, wiejskiej zabudowie, poprzetykanej pojawiającymi się okazjonalnie podmiejskimi willami. Składa się z 12 wolnostojących domów jednorodzinnych o wysokim standardzie, stojących na minimum ośmioarowych działkach.

Mapka sytuacyjna osiedla

Wizualizacje

ZNAJDŹ NAS
NA MAPIE